Moderator: Fondator

Author
bo0gHy
membru cs2
Posts: 1
Joined: Wed Feb 19, 2020 2:23 pm
Jucator: Counter strike 1.6
Message

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by bo0gHy » Sat Mar 21, 2020 11:13 am

Cateva tranzactii reusite cu el, super omu.

https://imgur.com/F82KlJZ

Cristian102
membru cs2
Posts: 1
Joined: Sun Mar 22, 2020 10:30 pm
Jucator: Global Offensive

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by Cristian102 » Sun Mar 22, 2020 10:38 pm

Recomand am schimbat 50 roni
https://imgur.com/HYXapLp

sniperhero
membru cs2
Posts: 16
Joined: Thu Jun 06, 2019 9:00 pm
Jucator: Global Offensive

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by sniperhero » Wed Mar 25, 2020 7:17 pm


renegade⁶⁹
membru cs2
Posts: 5
Joined: Mon Feb 17, 2020 6:07 pm
Jucator: Counter strike 1.6

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by renegade⁶⁹ » Fri Mar 27, 2020 5:06 pm

300 de lei paysafe (60 de euro) in 48 euro paypal.
Omul e super de incredere, recomand cu cea mai mare placere.
https://imgur.com/a/Y0SaFxb
La celelalte postari nu am mai lasat dovada, nu-si are rostul pentru 5-10 euro.
Inca odata, recomand!

User avatar
case
membru cs2
Posts: 9
Joined: Sun Feb 09, 2020 6:49 pm
Jucator: Global Offensive
Contact:

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by case » Sat Mar 28, 2020 2:58 pm

Tranzactii recente, recomand

https://prnt.sc/rodqoy
https://prnt.sc/rodqiv

wake
membru cs2
Posts: 1
Joined: Sun Apr 12, 2020 4:25 pm
Jucator: Counter strike 1.6

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by wake » Sun Apr 12, 2020 4:53 pm

Recomand am schimbat 75 roni
Dovada :https://imgur.com/a/FB9xGLb

Maffw
membru cs2
Posts: 1
Joined: Tue Apr 14, 2020 6:15 pm
Jucator: Counter strike 1.6

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by Maffw » Tue Apr 14, 2020 7:01 pm

Recomand. Am schimbat 100 lei paysafe
http://prntscr.com/rzbptz

sniperhero
membru cs2
Posts: 16
Joined: Thu Jun 06, 2019 9:00 pm
Jucator: Global Offensive

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by sniperhero » Wed Apr 15, 2020 4:54 pm

recomand am schimbat 200 roni

https://prnt.sc/rzz0v7

User avatar
case
membru cs2
Posts: 9
Joined: Sun Feb 09, 2020 6:49 pm
Jucator: Global Offensive
Contact:

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by case » Fri Apr 17, 2020 12:29 pm

https://prnt.sc/s16a7t

Tranzactie reusita. RECOMAND

Nutu # respawn
membru cs2
Posts: 1
Joined: Sat Apr 25, 2020 7:44 pm
Jucator: Counter strike 1.6

Re: EXCHANGE * PayPal * PaySafe*

Post by Nutu # respawn » Sat Apr 25, 2020 7:45 pm

Tranzactie reusita.
https://prnt.sc/s5w4wd

Post Reply

Return to “Anunturi”