Post Reply
Author
CODRINOFF
membru cs2
Jucator: Counter strike 1.6
[Addons] CS GO - BY ZORKEN

Post by CODRINOFF » Wed Mar 20, 2019 12:19 am

Vand : plugin cs:go
Pret : 20e doar / only [ .amxx ] licentiat
Metoda Plata : Paysafecard/PayPal/Bancar
Contact STEAM : sancez_2014
Contact Discord : sancez#2828

Addons-ul nu contine comenzi ascunse ! Licenta se schimba de maxim 3 ori !
- update MVP - +10e
- update bonus box - + 10e
- update /tinta - + 5e
- update /skin - + 5e
- update select /deselect skin - + 5e

Code: Select all

Puteti sa va puneti skin multiplu la arme:Ak47-M4A1-USP-GLOCK-etc
Cod optimizat fara pic de lag
Datele se salveaza fara riscu de ale pierde(nvault)
Maxim de skinuri -> 100(se salveaza toate)
Din cfg unde puneti skinuri se poate seta la skinul acela ce pret minim si maxim sa aiba pe market
JackPot -> jucatorii baga key/cutii sau skinuri si random alege dintre ei un castigator, nu conteaza ca unu a bagat o arma mai scumpa sau mai ieftina
Ruleta -> jucatorii pot baga points pe ruleta iar cand se termina numaratoarea se alege un numar daca este de la 1-7 este rosu(x2) daca este de la 7-14 este gri(x2) iar daca e 0 este galben(x14)
Comenzi de dat key/cutii sau skinuri si de luat key/cutii asu skinuri
StatTrack -> la case open ai sansa de 25% sa iti pice skin stattrack, daca selectezi skinul o sa iti apara un hud cu StatTrack x Confirmed Kills: x si killurile se salveaza, daca il vinzi/cumperi killurile se reseteaza, daca te uiti pe o persoana care are stattrack pus o sa iti apara un hud "x detine z StatTrack^n-are y kill-uri confirmate" si la vanzare pretul minim si maxim se dubleaza Ex: daca eu am un ak-47 redline si minim am pus 1000 si maxim 2000 atunci stattrack va fi minim 2000 si maxim 4000
Trade System -> daca eu trimit trade playerului x si el accepta ne va aparea un meniu cu skinurile noastre, noi selectam ce skinuri sa dam(maxim 5 skinuri+key+cutii)
Bet Team -> in primele 5 runde poti paria care echipa o sa castige, daca eu pariez 1k pe T si T castiga voi primi 2k+1k al meu
Contract -> este ca in csgo, trebuie sa pui 10 skinuri normale sau 10 skinuri stattrack si iti da ceva mai bun, daca ai pus stattrack iti da stattrack daca ai pus normal iti da normal
Kill assist(Cum este in csgo)
Mai multe tipuri de cutii(Poti seta maxim 10 si minim 1) din care pot pica la chest opening doar armele setate de tine din fisier+mai multe chestii
Crash - este exact ca pe site-urile de pariuri, ei baga minim 100 euro(puncte) si poate seta auto cashout sau apasa manual pe cashout iar timerul este random, in functie ce creste sunt sanse mai mari de crash
Fix Chat incorporat in plugin
Tag-uri: [Silver 1][Barosan]: salut
Coinflip - este exact ca pe site-urile de pariuri, un player hosteaza iar altul intra, o sa fie o animatie de 5 sec si o sa arate castigatorul(random) iar daca el nu mai vrea sa tina bet-ul il poate scoate(doar daca nu a intrat cineva pe el)
Sunete la ruleta/jackpot/case opening/coinflip
Promocode(poti pune promocode-uri de x puncte iar playerul poate folosi doar 1)
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Post Reply

Return to “CSGO Remake”